Przejdź do treści

TERAPEUCI

Paulina Kulikowska

Paulina jest założycielką Healing Institute oraz terapeutką holistyczną z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Jest mgr Psychologii Klinicznej, certyfikowanym nauczycielem jogi (600hr Accredited Yoga Alliance oraz 200hr Kuundalini Training) oraz Terapeutką SPA&Wellness.

 

W swojej praktyce integruje wiedzę wschodu i zachodu, którą wykorzystuje do tego, by w przystępny sposób tłumaczyć złożone koncepcje ezoteryczne. Uczyła się u nauczycieli z całego świata, dzięki czemu pracowała z szerokim spektrum narzędzi (od roślin mocy, poprzez jogę, psychologię i pracę w polu biomorficznym), by stworzyć metodę, która scala najskuteczniejsze techniki przebudzenia i uwolnienia.
 

Prowadzi medytacje, warsztaty, ceremonie, pracuje 1-na-1 jako terapeutka holistyczna, wykorzystując do tego szerokie spektrum narzędzi, m.in. dotyk i pracę energetyczną. Duży nacisk kładzie na pracę z ciałem i uwalnianie przez ciało.

Gosia Kaczmarek

Absolwentka Akademii Uzdrawiania, od lat praktykuje jogę i aktywnie uczestniczy w warsztatach rozwojowych i pracy z energią (m.in. Silva Life System i Silva Intuition System). Specjalizuje się w pracy z wahadełkiem, zarówno w przestrzeniach domowych, biurowych (odnajdywanie cieków wodnych i harmonijne ustawienie przestrzeni), jak i systemach energetycznych człowieka (ustawianie aury i pracy czakr). Wykonuje wspaniałe masaże energetyczne i masaże z pielęgnacją twarzy, z wykształcenia jest kosmetologiem.
Jednym z najbardziej rozwiniętych darów Gosi jest jasnowidzenie.

Ania Łaziuk

Absolwentka Akademii Uzdrawiania. Od wielu lat uczestniczy w zajęciach i warsztatach jogi i pracy na polu energetycznym. Wiodącą metodą pracy i specjalizacją Ani jest Theta Healing.  Pracę energetyczną lubi łączyć z mocą naturalnych olejków eterycznych. Tworzy indywidualnie dobrane mieszanki olejków, które wspierają proces uzdrawiania i pracują w najlepszy sposób dla danej osoby. W Instytucie zajmuje się głównie tematami związanymi z finansami i blokadami na tle materialnym, poza tym ma szerokie doświadczenie w oczyszczaniu energetycznym i ustawianiu granic energetycznych przed destrukcyjnymi wpływami z zewnątrz.

Agata Malesa

Absolwentka Akademii Uzdrawiania, swoją przygodę z rozwojem osobistym rozwija od prawie 10 lat. Aktywnie uczestniczy w warsztatach rozwojowych ucząc się różnych metod pracy z ciałem, umysłem i energią. Motywację do poszukiwania ścieżki swojej duszy i przetransformowania siebie znalazła obserwując swoje najbliższe otoczenie. Uważa, że każda sytuacja i osoba spotykana na naszej drodze stanowi lustro do uzdrowienia niezdrowych wzorców i odnalezienia swojej wewnętrznej prawdy. Pozwala innym dostrzec swoją jasną i ciemną stronę oraz odnaleźć ukryty potencjał. Jej mocną stroną jest komunikacja, którą zajmuje się zawodowo i wspiera ten aspekt w projekcie Healing Institute. W pracy terapeutycznej wspiera się intuicją oraz różnymi technikami uzdrawiania energetycznego.