Przejdź do treści

INSTYTUT

Healing Institute to bezpieczna przestrzeń na Twój proces rozwoju wewnętrznego; dochodzenia do pełni zdrowia i harmonii na różnych płaszczyznach życia.

Oferujemy holistyczne programy, oczyszczanie, medytacje, edukację dotyczącą pracy z energią życiową i konsultacje. Te wszystkie metody i narzędzia pomagają uzyskać dostęp do zasobów zdrowotnych i dobrego samopoczucia.

W Życiu nic nie dzieje się przypadkowo.

Wszystko jest piękną lekcją, pod warunkiem, że jesteśmy w stanie ją przyjąć. Jeśli tu się znalazłeś, oznacza to, że jesteś wzywany do Przebudzenia i przypomnienia sobie Twojego wewnętrznego Światła.

Jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Czujemy się zaszczyceni, że możemy Ci towarzyszyć w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Pracujemy indywidualnie z każdą Osobą, korzystając z różnych technik i zasobów, które natychmiast pomogą Ci poczuć się połączonym z Twoim potencjałem!

Dlaczego warto z nami pracować?

Zapewniamy naszym Podopiecznym możliwości i narzędzia do transformacji i poszerzania świadomości. Uczymy umiejętności z zakresu psychologii duchowej, które pomagają umysłowi stać się narzędziem używanym w służbie sercu. Pracujemy sprawdzonymi metodami i sposobami, które pomogły już setkom ludzi zacząć żyć w wolności emocjonalnej i duchowej oraz zgodnie z autentycznymi wartościami serca. Ta praca ma na celu poprawę tego, jak odnosisz się do życia i samego siebie.

Jeśli czujesz, że to do Ciebie przemawia, zapraszamy na Konsultacje 🙂

W Healing Institute odkryjesz:

Co zyskasz?

Przede wszystkim Samoświadomość. To ona wpływa na to, w jaki sposób doświadczasz życia. Rozwiniesz się Duchowo i zrozumiesz, że jesteś bardzo ważną częścią większej Całości, która Cię kocha.  Uwolnisz się od ograniczających Cię przekonań na temat siebie i innych. Odkryjesz, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i czego potrzebujesz, żeby czuć się Szczęśliwą i bardziej zrelaksowaną Istotą.

Jeśli to czytasz, oznacza to, że masz w sobie gotowość do działania i odzyskania majestatu i wspaniałości życia, dzięki:

Wybierz swojego terapeutę

Jesteśmy głęboko zakorzenieni w świadomości, że każdy z nas ma ogromną miłość, nieokiełznaną radość i głęboki sens do odkrycia i dzielenia się ze światem. Ty też! Nawet jeśli o tym na chwilę zapomniałeś, to jesteśmy tu, żeby Ci o tym przypomnieć 🙂

Serdecznie zapraszamy

Paulina Kulikowska

i zespół Healing Institute