Przejdź do treści

PODEJŚCIE

Healing Academy to terapeutyczna przestrzeń, w której nauczysz się metod pracy z energią, umysłem i emocjami. 

W Healing Academy nauczysz się pracować z podświadomymi wzorcami emocjonalnymi, mentalnymi i energetycznymi. Dzięki temu otrzymasz szansę na transcendencję  osobowego „ja”.  To z kolei otwiera drzwi do doświadczenia siebie przez pryzmat bezwarunkowej miłości, co nazywamy „Przebudzeniem”.

Prowadzi to do radykalnej poprawy komfortu życia, wyborów dokonywanych w zgodzie ze sobą, swoją jaźnią i usprawnienia przepływu energii życiowej.

Praca ta integruje elementy filozofii i technik Jogi i medytacji, Psychologii Transpersonalnej, Pola Biomorficznego, Technik Szamańskich i Uwalniania Emocjonalnego – a to wszystko w duchu przebaczenia i bezwarunkowej miłości.

W Healing Academy poznasz szerokie spektrum narzędzi, które sprzyjają poszerzaniu i zmianie świadomości. Ogromną rolę pełni w tym tzw „Przestrzeń serca”, dzięki której nauczysz się rozpoznawać nieświadomą dynamikę, która rządzi Twoim życiem oraz osób z którymi pracujesz oraz sposoby ich uwalniania.

Intencja

Moją intencją jest przekazanie technik i wiedzy, którą zdobyłam, praktykowałam i rozwijałam przez ostatnie lata. Chcę wspierać ludzkość w procesie łączenia się z prawdą o sobie, uwolnienia się od cierpienia i uzyskania wglądu, jasności i wolności w swoim zachowaniu. Głęboko wierzę w to, że ta wiedza powinna być dostępna dla każdej osoby, która pragnie zmiany na lepsze w swoim życiu.

Wizja

Rozwijanie w ludzkości wartości serca: WSPÓŁODCZUWANIA, UZDROWIENIA, WGLĄDU, WOLNOŚCI, BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI, RÓWNOŚCI I WSPÓŁPRACY poprzez praktyków Healing Academy.

Dla kogo jest Healing Academy?

Healing Academy przyniesie korzyść każdej osobie, która chce poprawić jakość swojego życia i nauczyć rozwijać swoje umiejętności społeczne i terapeutyczne. 

Zawodowo pomoże psychoterapeutom, pracownikom zdrowia psychicznego, czy pracownikom służby zdrowia. Skorzystają z niej naturoterapeuci, trenerzy fitness, terapeuci uzależnień, pedagodzy, Tradycyjni uzdrowiciele, szamani medycyny roślinnej, nauczyciele jogi i medytacji, nauczyciele duchowi, osoby zainteresowane rozwojem osobistym oraz osoby pracujące z grupami o zróżnicowanej demografii, ekonomii, płci i stylu życia.

O Paulinie Kulikowskiej

Paulina jest terapeutką holistyczną z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Jest mgr Psychologii Klinicznej, certyfikowanym nauczycielem jogi (600hr Accredited Yoga Alliance oraz 200hr Kuundalini Training) oraz Terapeutką SPA&Wellness.

W swojej praktyce integruje wiedzę wschodu i zachodu, którą wykorzystuje do tego, by w przystępny sposób tłumaczyć złożone koncepcje ezoteryczne. Uczyła się u nauczycieli z całego świata, dzięki czemu pracowała z szerokim spektrum narzędzi (od roślin mocy, poprzez jogę, psychologię i pracę w polu biomorficznym), by stworzyć metodę, która scala najskuteczniejsze techniki przebudzenia i uwolnienia.

Prowadzi medytacje, warsztaty, ceremonie, pracuje 1-na-1 jako terapeutka holistyczna, wykorzystując do tego szerokie spektrum narzędzi, m.in. dotyk i pracę energetyczną. Duży nacisk kładzie na pracę z ciałem i uwalnianie przez ciało.