REKRUTACJA

Kochani Piękni Ludzie! ❤

Po spektakularnym (tak było:)) sukcesie dwóch edycji Akademii i licznych zapytaniach z Waszej strony, mam przyjemność zaprosić Was do trzeciej edycji Studium Healing Institute – Akademii Uzdrawiania!

Studium będzie trwało rok, ze zjazdami raz w kwartale. Będzie to 5 moduły, w którym każdy kolejny będzie pogłębieniem i ugruntowaniem wiedzy z poprzedniego oraz rozwinięciem nowych umiejętności.

Przewidywane daty spotkań to*:

Moduł 1: 23.09.2023
Moduł 2: 20.01.2024
Moduł 3: 20.04.2024
Moduł 4: 13.07.2024
Moduł 5: 28.09.2024

Każdy moduł będzie podzielony na część teoretyczną oraz praktyczną.

*Daty mogą ulec niewielkiej zmianie, info o ewentualnych zmianach zostanie zamieszczone z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Będziemy:

W trakcie Akademii poznacie i będziecie mieli okazję praktykować łącznie kilkanaście technik terapeutycznych, które dadzą Wam bardzo szerokie spektrum narzędzi i gwarancję, że każda osoba odnajdzie na Akademii coś dla siebie. Zyskacie narzędzia, które są użytecznie nie tylko w pracy z innymi, lecz również ze sobą.

Poza technikami kwantowymi i energetycznymi, w tracie tego roku przejdziecie przez co najmniej 2 procesy oczyszczania ciała, które będą Was wspierały w procesie podnoszenia wibracji do wyższych częstotliwości, na których będziecie się uczyli/ły pracować.

Tutaj znajdziecie Opinie uczestniczek pierwszej edycji: healinginstitute.eu/opinie/

Uczestniczenie w Akademii jest głębokim procesem transformacyjnym, a jej formuła jest stworzona w taki sposób, by proces przebiegał w sposób stopniowy i łagodny.

W trakcie ostatniego modułu zostanie przeprowadzony test praktyczny i teoretyczny. Tylko osoby, które wezmą udział we wszystkich modułach i odbędą co najmniej 80h praktyk, będą mogły przystąpić do egzaminów. Absolwenci otrzymają certyfikat oraz akredytację Healing Institute (www.healinginstitute.eu), a wyróżniające się osoby będą miały możliwość dołączenia do Osób odbywających staż w Healing Institute.

Inwestycja:

Koszt jednego modułu to 680 euro. Przy jednorazowej wpłacie za całą Akademię (5 modułów) koszt wyniesie 3333 euro.

Uczestnictwo w Module 1. Studium gwarantuje przesłanie zgłoszenia maila na magda@healinginstutute.eu oraz rezerwacja miejsca POD TYM LINKIEM.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Grupa jest kameralna, co gwarantuje dobre warunki pracy, odpowiednią higienę energetyczną i wysoką jakość uwagi prowadzących na wszystkich uczestnikach. 🙂*

*By Studium mogło się odbyć, musi się zebrać grupa minimum 8 uczestników.Zapraszamy!
Paulina Kulikowska
i zespół Healing Institute ❤

Lead Teacher: 

Paulina Kulikowska – mgr Psychologii, Instruktor Jogi Kundalini, terapeutka SPA&Wellness

W swojej praktyce integruje zachodnią wiedzę, którą wykorzystuje do tego, by tłumaczyć na nasz język koncepcje jogi. Prowadzi warsztaty, ceremonie, pracuje 1-na-1 jako terapeutka holistyczna, wykorzystując do tego szerokie spektrum narzędzi, m.in. dotyk i pracę energetyczną. Duży nacisk kładzie na pracę z ciałem i uwalnianie przez ciało.
Więcej: www.astroshamanka.com

Niektóre elementy poszczególnych modułów poprowadzą Absolwentki Pierwszej Edycji Akademii i nie tylko 🙂 Spodziewajcie się niespodziewanego 🙂