OPINIE

Akademia odmieni Twoje życie. Jeśli wejdziesz na tę ścieżkę – po prostu daj się poprowadzić i obserwuj dokąd zmierza. Nie oczekuj, tylko poczuj to sercem a ono otworzy wszystkie dary, które chce Ci dać Wszechświat. Wspaniałej przygody

MAŁGOSIA SZRAMOWSKA

Udział w drugiej edycji Akademii pozwolił mi na zwiększenie kontaktu ze sobą, lepsze zrozumienie procesów zachodzących we mnie na poziomie emocjonalnym, energetycznym i mentalnym. Poznane narzędzia wsparły moją pracę nad sobą i – w bardzo pozytywny sposób – pomogły mi w “słabych chwilach”.
Paulina jest wymagającym, ale bardzo wiele z siebie dającym Nauczycielem, w delikatny sposób wspierającym moje procesy i pracę, jaką wykonuję.
Praca z Pauliną i grupą w ramach Akademii pogłębiła moje zainteresowanie holistycznym uzdrawianiem, powrotem do siebie, a także przypomniała mi o możliwości pracy z własnym ciałem, np poprzez jogę.
Polecam wszystkim otwartym na pracę nad sobą i poszukiwaniem głębszych i bardziej trwałych sposobów odzyskania pełni swojej mocy i odpowiedzialności za siebie.
Dziękuję,

GOSIA M.

Dla mnie Akademia jest miejscem spotkań, Spotkań ze sobą, z wyższa mądrością, z energią innych Istot. To przestrzeń, w które,j dzięki mądremu wsparciu i przewodnictwu Pauliny i Grupy, można bezpiecznie spotkać się z samym sobą w każdym wymiarze a dzięki tym spotkaniom rozwinąć swoją wrażliwość i pogłębić kontakt ze swoją intuicją. Jeet to grupowy proces oczyszczenia i uzdrowienia, służący każdemu z osobna ale również społeczności jako całości. Dziękuję Paulinie za jej wrażliwość, troskę, chęć dzielenia się wiedzą oraz energię jaką wkłada w każde spotkanie, Dziewczynom za to że byłyśmy w tym razem oraz sobie za decyzję o uczestnictwie.

MERCEDES

Udział w Akademii Uzdrawiania był bardzo znaczący w moim życiu. Na początku zaczynałam z poziomu lekkiej niepewności, nie byłam pewna czy odnajdę się i czy mam tę moc by wystartować. Po pierwszym module zaczęłam pracę, powoli w przeciągu całego roku trwania Akademii oswajałam się z nowymi technikami. Z każdym kolejnym krokiem odkrywałam swoje dary i umacniałam się w wierze, że ta ścieżka jest dla mnie. Akademia wykształciła mnie w praktyce, zaczynając zawsze od bezpieczeństwa, swojego i osoby z którą pracuję. Nauczyłam się dostrzegać subtelności i dyscypliny potrzebnej do pracy z energią. Cały procesu przeszłyśmy razem, we wspólnocie pięknych kobiet. Nasze spotkania były pełne wsparcia i zrozumienia. Dziękuję bardzo Pauli za stworzenie tej przestrzeni i możliwość nauki. To wspaniałe doświadczenie, które umacnia, prowadzi i daje nowe początki.

ZUZKA

Paulino bardzo Ci dziękuję jeszcze raz , mam wrażenie że wczoraj zdarzyło się wszystko. Kiedyś wspominałaś o macierzyństwie, że jest to niewdzięczna rola ,bo dzieci nigdy nie zrozumieją ceny jaką zapłaciły matki za ten akt ,nie sposób nie znaleźć tu odniesienia do Twojej misji. Dopiero teraz do mnie dotarło, co tak naprawdę robisz. Mam też w głowie słowa, że ja siebie energetycznie jeszcze nie widzę, ale Ty mnie tak. W końcu mogę patrzeć w tym samym kierunku. Dziękuję też za te wszystkie razy, gdy w trybie awaryjnym,przychodzilam czując się jak gówno, a wychodziłam będąc już cudem istnienia.

BARBARA

Idąc na Akademię nie byłam przekonana czy to coś dla mnie. Moje zdanie zmieniło się po pierwszym module i wzrastało z każdym kolejnym – nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Ogrom wiedzy jaki przekazała nam Paula, sposoby na pracę z energią oraz miłość jaką wkłada w swoją pracę sprawiły, że zmieniło się moje życie. Każdy moduł był wyzwaniem w przełamywaniu swoich barier, praca nad wyjściem ze strefy komfortu a zarazem radość z rozwoju. Poznanie sposobów jak można pomóc drugiej osobie. Nie da się opisać tego słowami. Jedynym sposobem jest przeżycie tego doświadczenia samemu – polecam z całego serca.

MAGDA

Ps. Dziękuję, że pomogłaś nauczyć mi się płakać 💙
Akademia Uzdrawiania to najlepsze, co mogło mnie spotkać na ścieżce rozwoju. Dla mnie była to nie tylko możliwość nauki nowych umiejętności, ale i proces dojrzewania na wielu płaszczyznach oraz okres wzrostu. Mam poczucie, że w końcu stanęłam na właściwej drodze życia i połączyłam się ze swoim wnętrzem, potencjałem i umiejętnościami. Podczas Akademii spotkałam wspaniałe osoby – swoją duchową rodzinę – to dało mi poczucie wspólnoty. Czekam na to co spotka mnie na dalszej drodze wzrastania i jestem gotowa, by nieść pomoc innym. Paulina to najlepsza przewodniczka do podróży w nieznane!

AGATA

Trudno mi opisać to co wydarzyło się na Healing Academy! To po prostu było niesamowite! Czuję ogromną wdzięczność. Cudowne doświadczenie transcendentalne. Polecam z całego serca przebudzenia w sobie uzdrawiających mocy 💙

MAGIC

Paula, zawołałaś nas wszystkie do siebie, żebyśmy pod Twoim przewodnictwem mogły bezpiecznie otwierać serca, zapuszczać korzenie, unosić się wysoko i łagodnie opadać. Dziękuję za ten kobieco-siostrzany krąg, który daje wsparcie w chwilach zwątpienia, podporę gdy brakuje sił, inspirację, radość i miłość, gdy wokół niepokojąca cisza. Dzięki Tobie i Akademii ruszyła przemiana, której nic już nie zatrzyma. Uwierzyłam w siebie i w to, że cuda dzieją się na co dzień. Dziękuję za rozbudzenie ognia. Dziękuję za Twoje przewodnictwo. Dziękuję za odkrywanie tajemnicy.

MAŁGOSIA G.

Z całego serca jestem wdzięczna Paulinie za Akademię Uzdrawiania. Trudno opisać słowami cały proces, ale ilość pracy, niesamowitej wiedzy Pauliny jak i jej doskonałej umiejętności wyczucia każdej z nas sprawiło, że możemy wzrastać. Czuję, że dzięki Akademii jestem bardziej świadomym człowiekiem, czuję że jestem na dobrej drodze ku mojemu celowi. Również dzięki Akademii poznałam wspaniałe osoby, które tylko wznoszą. Akademia jest kompasem, pomaga obrać życiowy kierunek i uczy „walki” i nie poddawania się, jeżeli na naszej drodze pojawią się przeszkody. Daje niesamowitą siłę!

ADRIANA

Udział w Akademii dał mi narzędzia do pracy energetycznej i uświadomił, przede wszystkim jak ważna jest higiena energetyczna oraz poszerzanie swojej świadomości. Dbanie o siebie. Wychodziłam ze swojej strefy komfortu, żeby w końcu ten komfort znaleźć. Paula, z całego serca, dziękuję.

ANIA Ł.

Kiedy poszukujesz sensu życia, nie wiesz co ze sobą zrobić. Spotykasz swojego NAUCZYCIELA @paulinakulikowska, który pokazuje, odkrywa ścieżkę twojego życia. Odnalazłam siebie. Idąc własną ścieżką rozwoju poszerzam swoją wiedzę w @healinhacademy. To właśnie tu zdobywam nauki i doświadczenie, żeby pomagać innym, którzy zagubili się w życiu lub chcą zmienić życie.
Dziękuję z całego serca za spotkania, warsztaty i Healing Academy.

MAŁGORZATA K.

Akademia jest dla mnie darem.
Zapytałam kiedyś Paulę czy nauczy mnie pracy z energią. Myślałam, że będzie to sposób na pomoc moim córkom, by ich życie było łatwiejsze.
I dostałam dar od Pauli „Akademię”. Projekt, który był dla mnie, kolejne tajemnice się odkrywały, nabywałam umiejętności, doświadczenia i wiary.
Ale najważniejsze to to, że zrozumiałam – moim córkom nie musi się łatwiej żyć. Bo nie chodzi o „łatwiej” chodzi o „żyć”. Każdy ma swoją drogę łatwą/niełatwą, życie, ale ważne by nie był sam.
A ja nie jestem sama. Dzięki Akademii mam nową duchową rodzinę. Kobiety, które myślą, czują podobnie, a może inaczej, ale jesteśmy razem z szacunkiem.

Pauluś dziękuję 💙

GRAŻYNA

Przystępując do Akademii Uzdrawiania nie miałam zupełnie oczekiwań, wiedziałam tylko, że potrzebuję głębszej zmiany. Zmiany w moim życiu, zmiany postrzegania rzeczywistości. I transformacji wewnętrznej. Przystąpiłam jako osoba w głębokim stresie, wypalona zawodowo, zagubiona i smutna. Podczas naszych spotkań, we wspaniałym kręgu niesamowitych kobiet, czułam jak wstępuje we mnie nowe życie. Trudno opisać słowami co dosłownie się działo podczas naszych zjazdów, ale można to określić jako otwieranie i dotykanie światów pomiędzy, uciszanie umysłu i dopuszczanie głosu serca. Zmiany jakie się działy w moim życiu, we mnie i świecie zewnętrznym szły naturalnie. Wyjście z toksycznej pracy, poprawa relacji w związku, uzdrowienie swojego wnętrza, to tylko część „magii”, która się zadziała. Na poziomie fizycznym nastąpiła większa uwaga co do swojego ciała, odżywiania, higieny energetycznej. Na poziomie serca większa empatia i wrażliwość do siebie i do świata. Wspaniałe jest to, iż z zupełnie obcych kobiet stałyśmy się siostrami, przyjaciółkami, na które zawsze można liczyć. Poza warsztatem pojawiły się nowe znajomości, ludzie którzy wspierają mój rozwój. Odeszły toksyczne znajomości i zaprosiłam pewność, że zawsze wszechświat mnie wspiera. Paulina nasza Szamanka zaskakuje ogromem przekazywanej wiedzy, otwartością serca i niesamowitymi zdolnościami. Podsumowując: każda kobieta w tych czasach zasługuje, aby być częścią tego kręgu, aby żyć lepiej dla siebie i innych. Namaste.

MAGDA B.

Akademia wniosła do mojego życia nową jakość, nowe grono wspaniałych osób i otworzyła na przyjmowanie tego co dobre w życiu i umożliwiła rezygnację z tego co nie służy. Moment w moim życiu, w którym natknęłam się na możliwość wzięcia udziału w projekcie był dla mnie krytyczny i pozbawiony nadziei. Jestem niezmiernie wdzięczna za zmianę jaka nastąpiła we mnie, która wpłynęła całościowo na mnie oraz otaczającą przestrzeń. Wiem, że proces, w którym jestem będzie nadal trwać i rozwijać mnie w miłości i szacunku do siebie i innych. Dziękuję Paulino za Twoją wiedzę, którą dzieliłaś się z otwartym sercem, za to że stworzyłaś przestrzeń dla nas wszystkich. Dzięki Tobie jestem na swojej drodze, w zgodzie ze sobą. Takich przewodników jak Ty potrzebuje ten świat, dziękuję Ci za Twój dar i błogosławieństwa wszechświata, które spłynęły na mnie. Dziś jestem w równowadze, harmonii.

KAROLINA

Moje wrażenia po ukończeniu Akademii są niesamowite. Każdy z modułów dopełniał kolejny. Każdy zjazd był zauważalnie bardziej transformujący. Przestrzeń, którą utworzyła Paulina była wspaniała. Łączyłyśmy się ze sobą, z tym co niewidzialne, z tym co widzialne. Wymieniałyśmy się na wielu płaszczyznach. Dzięki przekazywanej wiedzy mogłyśmy ugruntować energię i potencjały z którymi pracowałyśmy. Paulina pokazała nam uważność, wrażliwość i szczerość. Była przy nas grupowo jak i indywidualnie. Dziękuję za wspólny czas, który scalił nas z samą sobą i sobą nawzajem. Dziękuję Ci, że jesteś i tworzysz tę twórczą przestrzeń dla każdego kto poszykuje.

BASIA