Definicja w Human Design – Masterclass&Mastermind

W tej transformacyjnej podróży wejdziemy głębiej w fascynujący świat Human Design – wnikliwy system łączący astrologię, I Ching, Kabałę i fizykę kwantową.
Na tym spotkaniu poruszymy kwestię definicji oraz binarności konstrukcji. Poznasz charakterystykę każdego centrum w opcji zdefiniowanej i nie oraz zdrową i niezdrową ekspresję każdego centrum.

Kto może dołączyć?

 • Osoby zainteresowane nowymi narzędziami do pracy wewnętrznej.
 • Poszukiwacze holistycznego dobrego samopoczucia i uważności.
 • Każdy, kto jest zainteresowany odkrywaniem transformującej mocy starożytnych systemów w nowym wydaniu.
 • Terapeuci, którzy chcą poznać nowe narzędzia

  Solidne podstawy

  Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z uzdrawianiem, czy jesteś na niej już jakiś czas,  nauczysz się jak od podstaw zadbać o własny dobrostan, bliskich Ci osób, a także ludzi z którymi pracujesz. Zrozumiesz, jak z bardziej subtelnych, energetycznych poziomów dbać o siebie i transformować rzeczywistość w sposób bezpieczny i kompleksowy.

  Odkryj wewnętrzną harmonię

  Dowiedz się, jak wykorzystać moc własnej energii dla powrotu do równowagi i harmonii. Zyskasz wgląd w sztukę samoleczenia i wspierania głębszego połączenia ze swoim umysłem, ciałem i duchem.

  Asia Chudy

  Asia, wybitna absolwentka Akademii Uzdrawiania, jest przewodniczką dobrego samopoczucia i osobistej transformacji. Zakorzeniona w metodologiach uzdrawiania i dobrze zorientowana w zawiłościach Human Design, Joanna jest oddaną praktykantką prowadzącą jednostki w podróż do samopoznania.

  Dzięki głębokiemu zrozumieniu zdobytemu w Akademii Uzdrawiania, Asia dalej zgłębiała sekrety indywidualności. Human Design, jako nauka o zróżnicowaniu, zafascynował ją pokazaniem unikalnej konstrukcji jednostki i tego w jaki sposób każdy z nas operuje swoją energetyką w oparciu o genetyczne uwarunkowania. Zanurzała się głębiej w System Human Design m.in. podczas warsztatów u Anny Rybaczyńskiej, która miała przywilej uczenia się od samego twórcy tego Systemu – Ra Uru Hu.

  Asia przeprowadza wnikliwe, indywidualne odczyty, odkrywając unikalny plan każdej osoby. Jej ciepłe i empatyczne podejście ułatwia harmonijną integrację umysłu, ciała i ducha. Zaangażowanie Joanny w uzdrawianie wykracza poza wiedzę, wzbogacając życie osób poszukujących pozytywnych zmian.

  Prywatnie jest mamą Zoi i zapaloną entuzjastką świadomego rodzicielstwa, wnoszącą holistyczne podejście do życia osobistego i zawodowego.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Witaj w kręgu!

Witamy w Healing Institute! Nazywam się Paulina Kulikowska i jestem podekscytowana możliwością wyruszenia z Tobą w tę transformacyjną podróż. Tutaj wykorzystujemy moc sztuk uzdrawiania, wspierając społeczność oddaną dobremu samopoczuciu i rozwojowi osobistemu. Odkrywaj, ucz się i znajdź pocieszenie w różnorodnych praktykach, które wzbogacają nasze życie. Twoja droga do holistycznego dobrego samopoczucia zaczyna się tutaj. Namaste 🙂

Recent Comments

  Archives

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *