Maa Sadhana

Serdecznie zapraszam na kobiece kręgi online. Maa Sadhana jest bezpieczną przestrzenią, w której się spotykamy, aby dzielić się naszymi doświadczeniami, uczyć się od siebie nawzajem i celebrować siłę i mądrość, które tkwią w każdej z nas.

To przestrzeń wolna od osądów, w której szanuje się wrażliwość i w której podnosimy się i wzmacniamy się nawzajem. W tym tkwi moc kobiet wspierających kobiety i rozpoznajemy wyjątkowe podróże, w które każda z nas wyrusza.

Co Cię czeka?
✨ Wciągające wirtualne spotkania co miesiąc online, podczas których możesz dzielić się swoimi historiami, doświadczeniami i mądrością.

✨ Prowadzone medytacje i ćwiczenia, które pomogą Ci połączyć się ze swoim wnętrzem.

✨ Dyskusje na tematy takie jak miłość własna, intuicja, dbanie o siebie i wykorzystanie swojej autentycznej kobiecej mocy.

✨ Stałe wsparcie i zachęta ze strony społeczności podobnie myślących kobiet.

✨ Aktywowanie i eksplorowanie uśpionych aspektów kobiecej mądrości

 

 

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Hej, tu Dafne i witam Cię na moim blogu! Znajdziesz tutaj opowieści z moich spontanicznych i często szalonych podróży, właściwie to nigdy nie wiadomo gdzie wyląduję 🙂 Poza tym, pracuję ze świadomością m.in. przez jogę, której również uczę. Po więcej info zapraszam na www.dafneaurahasu.com

Recent Comments

  Archives

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *