Magic Happens in India

Namaste Piękne Dusze!
Mam nadzieję, że wraz z początkiem Nowego Roku zastaję Was w zdrowiu i radości! Niech przyniesie Ci wszelkie spełnienie, samorealizację, wzrost i miłość, której tak bardzo potrzebujesz! 🤍
Z ogromną przyjemnością zapraszam Cię na duchową wyprawa do Indii! 🤍 To tutaj dzieje się magia!
Na początku marca, wraz z dziesięcioma osobami, wyruszymy razem w duchową podróż 🇮🇳✨
Będzie to głębokie zanurzenie w siebie, w najgłębsze zakamarki duszy…
To wydarzenie niepowtarzalna okazja, aby towarzyszyć mi podczas jednej z moich duchowych podróży, a Indie to jedno z moich ulubionych miejsc.
Przepełnione niewyobrażalną różnorodnością, mędrcami, świętymi miejscami, będziemy uczestniczyć w autentycznych pudżach w świątyni i praktykować w ojczyźnie wschodniej duchowości. Wisienką na torcie będzie odpoczynek na najbardziej magicznych plażach półwyspu.
Nasza dusza i świadomość rozwijają się poprzez doświadczenie. Energią starożytnych miejsc wypełnionych wysoką energią wibracyjną, aktywujemy aspekty naszej świadomości, które pomagają nam żyć w zgodzie z naszym najwyższym potencjałem.
Inspiracją w tej podróży jest jeden z największych joginów wszechczasów. TAJEMNICZY I NIEŚMIERTELNY MISTRZ – MAHAVATAR BABAJI.
Wielu słyszało o Babajim, nieśmiertelnym, podobnym do Chrystusa świętym z Himalajów. Znany jest z tego, że ma wszelkie moce, podróżuje dzięki zwykłej myśli, manifestuje wszystko, co potrzebne z powietrza, i nadal pozostaje w swoim ciele dwudziestoletniego młodzieńca, który prowadzi wiekowych mędrców i widzących.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz w linku poniżej:
https://drive.google.com/…/13INiQAhPvYfD0mlwA9s…/view…
Dołącz do kameralnej grupy, aby zanurzyć się w najgłębsze zakamarki swojej Duszy 🤍
Więcej informacji znajdziesz poniżej,
pamiętajcie o szybkiej rezerwacji miejsca, zostało nam tylko 6 miejsc!
With love,
Pauli ❤️

Witaj w kręgu!

Witamy w Healing Institute! Nazywam się Paulina Kulikowska i jestem podekscytowana możliwością wyruszenia z Tobą w tę transformacyjną podróż. Tutaj wykorzystujemy moc sztuk uzdrawiania, wspierając społeczność oddaną dobremu samopoczuciu i rozwojowi osobistemu. Odkrywaj, ucz się i znajdź pocieszenie w różnorodnych praktykach, które wzbogacają nasze życie. Twoja droga do holistycznego dobrego samopoczucia zaczyna się tutaj. Namaste 🙂

Recent Comments

    Archives

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *