Rume Reshke Self-Mastery Masterclass

Namaste i Om wszystkim spragnionym medycyny 🙂

Dzisiaj wychodzę do Was z zaproszeniem, które ma ogromne znaczenie i cel, a także jest dedykowane tym, którzy chcą poznać i opanować przepiękną medycynę jaką jest Rume Reshke, inaczej znane jako Rapee.
Na naszym masterclassie „Rume Reshke self-mastery” otrzymasz nie tylko ogromną dawkę wiedzy, lecz także, a może przede wszystkim – bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mieć możliwość nauczyć się ułatwiać sobie podróż w kierunku uzdrowienia i osobistego wzmocnienia dzięki Rapee.
Data: 15.06.2024
Godzina: 14:00
Lokalizacja: Warszawa – Individual.u.yoga || Online

O warsztacie:
W intymnej i wspierającej atmosferze będziemy odkrywać Rapee – potężne narzędzie do samouzdrawiania i rozwoju osobistego. Moim celem jest poprowadzenie Cię przez techniki, które ułatwią Ci oczyszczenie i odnalezienie spokoju w sobie.

Czego doświadczysz:
– Wskazówki dotyczące zasad samofacylitacji
– Praktyczne ćwiczenia, które pomogą Ci w osobistej podróży uzdrawiającej

Dlaczego ten warsztat jest ważny:
Warsztat został przygotowany w odpowiedzi na coraz liczniejsze korzystanie w medycyny Rapee, przy jednoczesnej obserwacji braku świadomości, w jaki sposób z nią bezpiecznie pracować. Jak każda medycyna roślinna, wymaga ona nie tylko indywidualnego podejścia, lecz także zrozumienia tego, co nazywamy jej “duchem”.
Na naszym spotkaniu przedstawię Wam zróżnicowane techniki pracy z Rapee, abyście czuli się wspierani na każdym kroku. Z naszego Masterclass wyjdziecie z narzędziami, dzięki którym będziecie mogli kontynuować swoją ścieżkę uzdrowienia i samopoznania.

Jak dołączyć:
Zarejestruj się online, aby zapewnić sobie miejsce. Rejestracji można dokonać tutaj z płatnością w wysokości 77 euro: https://calendly.com/paulikulikowska/rume-reshke-sm

Z miłością i światłem,
Pauli
www.paulikulikowska.com
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Witaj w kręgu!

Witamy w Healing Institute! Nazywam się Paulina Kulikowska i jestem podekscytowana możliwością wyruszenia z Tobą w tę transformacyjną podróż. Tutaj wykorzystujemy moc sztuk uzdrawiania, wspierając społeczność oddaną dobremu samopoczuciu i rozwojowi osobistemu. Odkrywaj, ucz się i znajdź pocieszenie w różnorodnych praktykach, które wzbogacają nasze życie. Twoja droga do holistycznego dobrego samopoczucia zaczyna się tutaj. Namaste 🙂

Recent Comments

  Archives

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *