Healing Academy

Healing Academy to terapeutyczna przestrzeń, w której nauczysz się metod pracy z energią, umysłem i emocjami. Dzięki temu otrzymasz szansę na transcendencję osobowego „ja”. Prowadzi to do radykalnej poprawy komfortu życia, wyborów dokonywanych w zgodzie ze sobą, swoją jaźnią i usprawnienia przepływu energii życiowej.
W Healing Academy poznasz szerokie spektrum narzędzi, które sprzyjają poszerzaniu i zmianie świadomości. Ogromną rolę pełni w tym tzw „Przestrzeń serca”, dzięki której nauczysz się rozpoznawać nieświadomą dynamikę, która rządzi Twoim życiem oraz osób z którymi pracujesz oraz sposoby ich uwalniania.

Prowadzi to do radykalnej poprawy samopoczucia, wyborów dokonywanych w zgodzie z samym sobą, własnym ja i lepszego przepływu energii życiowej.

Praca ta integruje elementy filozofii i technik jogi i medytacji, psychologii transpersonalnej, pola biomorficznego, technik szamańskich i uwalniania emocjonalnego – wszystko w duchu przebaczenia i bezwarunkowej miłości.

Dla kogo przeznaczona jest Healing Academy?

Healing Academy przyniesie korzyści każdej osobie, która chce poprawić jakość swojego życia i nauczyć się rozwijać swoje umiejętności społeczne i terapeutyczne.

Zawodowo pomoże psychoterapeutom, pracownikom służby zdrowia psychicznego lub pracownikom służby zdrowia. Skorzystają z niej naturoterapeuci, trenerzy fitness, terapeuci uzależnień, edukatorzy, tradycyjni uzdrowiciele, szamani medycyny roślinnej, nauczyciele jogi i medytacji, nauczyciele duchowi, osoby zainteresowane rozwojem osobistym oraz osoby pracujące z grupami o zróżnicowanej demografii, ekonomii, płci i stylu życia.

SOLIDNE PODSTAWY

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z uzdrawianiem, czy jesteś na niej już jakiś czas, w trakcie rocznego studium nauczysz się jak od podstaw zadbać o własny dobrostan, bliskich Ci osób, a także ludzi z którymi pracujesz. Zrozumiesz, jak z bardziej subtelnych, energetycznych poziomów dbać o siebie i transformować rzeczywistość w sposób bezpieczny i kompleksowy.

Daty spotkań

 • 20-21 stycznia 2024 (online)
 • 11-12 maja 2024 (osobiście)
 • 6-7 lipca 2024 (online)
 • 5-6 października (osobiście)
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Hej, tu Dafne i witam Cię na moim blogu! Znajdziesz tutaj opowieści z moich spontanicznych i często szalonych podróży, właściwie to nigdy nie wiadomo gdzie wyląduję 🙂 Poza tym, pracuję ze świadomością m.in. przez jogę, której również uczę. Po więcej info zapraszam na www.dafneaurahasu.com

Recent Comments

  Archives

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *